top of page
Вітаю!
photo_2022-05-18 09_35_50.png

Мене звати Євген Мокеєв, за фахом я iOS розробник, а у вільний час – Гейм Майстер. Окрім того, я адмініструю ІНРІУМ та українську спільноту Vaesen, публікую пригоди, та допомагаю з цим іншим майстрам.

 

Я займаюся публікацією пригод уже три роки, і маю певні успіхи – чотири мої пригоди досягли ранку Electrum на DMsGuild (продано понад 250 копій). Також я один з керівників першої серії збірок пригод для D&D та інших рольових систем українською мовою – Колекції Українських Рольових Авантюр.

Чому я створив цей блог? Я вирішив поділитися своїм досвідом з іншими майстрами, щоб наша українська НРІ-спільнота і далі росла і розвивалася :)

Мої улюблені рольові системи: Vaesen, Wildsea, Symbaroum, Blades in the Dark, Star Wars: Force and Destiny, Ten Candles та Dungeons & Dragons.

Долучайся до нашої спільноти ІНРІУМ в дискорді (посилання в шапці сайту)!

 

Якщо хочеш опублікувати статтю в блозі, напиши мені в фейсбук (посилання в шапці сайту). 

Якщо хочеш підтримати проєкт, найкращий спосіб – купити та поставити оцінку одній з моїх пригод.

Мої публікації

Вотердіпські пригоди

  • Sins of the Past - міська горор-пригода з елементами детективу. Досліджує темні секрети знатної сім'ї Вотердіпу. Може гратися як окремий ваншот або ж як фракційна місія для кампанії Waterdeep: Dragon Heist.​

  • A Chase Through The Planes - планарна погоня. Загадковий крадій викрав рідкісний том з бібліотеки Чорного Посоха, і задача героїв — повернути том і дізнатися хто був замовником цієї крадіжки. Може гратися як ваншот або ж початок планарної кампанії.
     

Рейвенлофт: Карнавал загублених душ
Міні-кампанія, що досліджує чотири Домени Жаху, якими герої подорожують разом з таємничим Карнавалом. Їх задача – врятувати чотирьох людей, долі яких зламав демон Гість, неперевершений імітатор і легенда Туманів. І, хто знає, можливо кінець кінцем вони зможуть кинути виклик демону особисто? 
Ко
лаб з Святославом Демченком та  Максимом Різником.

Випадковий План Існування
Хоч і нечасто, але у грі виникають ситуації коли герої можуть опинитися на випадковому плані існування. Так як в офіційних матеріалах D&D немає єдиної таблички для цього, я вирішив створити її самостійно.

Колекція Українських Рольових Авантюр

Серія збірок пригод українських авторів, серед яких є і я :) Також я один з організаторів проєкту.

Vaesen: Духи та монстри міфічної України
Бестіарій з 27 створінь з української міфології для рольової гри Vaesen.

Ціна Сили – Таємниця для Vaesen

З міста Крамфорс в центрі Швеції приходить тривожний лист від паламаря. Сестри Орре вилікували смертельно пораненого робітника лісопильні. Але місцеві не повірили в чудо Господнє, і тепер на сестер очікує страта. Щоправда, священник, який оголосив їх винними, пропав, а біля кафедри знайшли калюжу крові...  Схоже, це розслідування буде непростим.

У Тіні Лісу – Таємниця для Vaesen

На адресу вашого Товариства у Львові надходить лист з Маневичів, невеликого селища на Волині. Ярослава Демчук описує дивний випадок: її юний син Лукаш різко постарів всього лише за кілька днів. Ані місцевий священик, ані знахарка не можуть дати раду дивній напасті, і тому Ярослава звертається до вас, бо підозрює, що тут доклала руку нечиста сила.

 

Колаб з Михайлом Чепелем.

Балачки Інріум

Серія відео, де ми з майстрами Парадокс та Соволя обговорюємо різні нюанси майстрування.

 

bottom of page